Zastanawiasz się jakie są obecnie najpopularniejsze trendy w oprawach męskich? Dobrze trafiłeś, ponieważ w tym artykule przybliżymy temat okularów męskich, które robią furorę w obecnym sezonie. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem trendów, tradycjonalistą, a może kimś pomiędzy klasycznym stylem a ekstrawagancją, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W tym artykule zebraliśmy wiele opcji, które pozwolą każdemu mężczyźnie dokonać odpowiednie wyboru.

Najpopularniejsze oprawki męskie

Moda zmienia się nieustannie, dlatego warto przemyśleć zakup okularów korekcyjnych, które powinni służyć każdemu właścicielowi na lata. Poza trendami, wiadomo, że najważniejsze jest to, aby dobrze wyglądać i żeby oprawki pasowały do indywidualnego outfitu, reszty dodatków i stylu życiu.

Bardzo często proces dobierania okularów jest powolny i zniechęcający. Ilość opcji, którą mamy do wyboru obecnie na rynku jest zatrważająca. Znane i popularne marki, z każdym kolejnym sezonem oferują nam dodatkową zagwozdkę, poprzez wypuszczanie nowych to modeli okularów.

Okrągłe oprawki męskie w jednym momencie przywodzą na myśl kultowy wizerunek Johna Lennona i popularne „lennonki”

Dlatego, aby ułatwić proces wyboru odpowiednich oprawek męskich warto wziąć pod uwagę kilka wskazówek, które pomogą nam dokonać zakupu.

 

Nie da się ukryć, że okulary korekcyjne charakteryzują nas jako ludzi i są często nieodłącznym elementem naszego codziennego stylu. Dlatego przed zakupem oprawek powinieneś określić swój styl, ponieważ kształt okularów nie powinien odstawać od reszty garderoby. Oprawki męskie powinny być kropką nad i naszego codziennego looku. Jakie rodzaje okularów męskich możemy dostać na rynku? 

Przezroczyste oprawki męskie

Prawie niewidoczne z daleka, przezroczyste oprawki męskie mają wyjątkowy design, o którym przez lata zapomniano i zostały zastąpione kolorowymi i bardziej odważnymi wariantami. Całe szczęście dzięki międzynarodowym gwiazdom przeżywają swój renesans. Co najważniejsze przezroczysta oprawka idealne pasuje do każdego stroju. Niezależnie w jakich okolicznościach się znajdziesz, to wiedz, że będziesz wyglądał perfekcyjnie.

Duże oprawki męskie

 

Bez dwóch zdań duże oprawki męskie to bardzo odważny wybór. Ale nie da się ukryć, że od pewnego czasu oprawki oversize robią prawdziwą furorę w świeci mody i na ulicach. Dlatego, jeśli nie boisz się eksperymentować, wyróżniać się na ulicach to z pewnością jest to idealny wzór. Ten rodzaj oprawek podkreśli styl, zapewni modny wygląd, a co ważne przyciągnie wzrok niemal wszystkich przechodniów, których będziesz mijał każdego dnia. Jest to obowiązkowy trend dla każdego, kto chce poczuć się jak w świetle reflektorów.

Moda zmienia się nieustannie, dlatego warto przemyśleć zakup okularów korekcyjnych, które powinni służyć każdemu właścicielowi na lata

Okrągłe oprawki w stylu vintage

Okrągłe oprawki męskie w jednym momencie przywodzą na myśl kultowy wizerunek Johna Lennona i popularne „lennonki”. Co istotne, oprawki te nie będą pasowały do każdego kształtu twarzy. Twarze w kształcie kwadratu, serca czy z szerokim czołem idealnie wpasują się w styl Johna Lennona. Natomiast bardziej zaokrąglone buzie powinny szukać wśród oprawek kwadratowych lub prostokątnych. 

Klasyczne oprawki męskie

Klasyczne oprawki męskie mają ponadczasowy kształt i kolor, który nigdy nie wychodzi z mody. Są to jedne z najlepszych okularów dla mężczyzn, ponieważ zawierają minimalistyczne elementy i utrzymane są w neutralnych kolorach czerni, brązu lub szarości. Klasyczne okulary dla mężczyzn nadają się do środowisk biznesowych, ale można połączyć je z mniej formalnym wyglądem, a wciąż będą wyglądały idealnie.

Warto pamiętać, że decyzja o zakupie oprawek męskich nie powinna być decyzją sezonową. Dlatego idealnych okularów korekcyjnych szukajmy w sklepach Ray Ban, Prada, D&G czy Tom Ford.